ایده ی مناسب برای دیده نشدن دستشویی در پذیرایی خانه

سلامی به گرامای آفتاب خدمت کاربران و بازدید کنندگان ، روزی سرشار از انرژی و زیبایی رو برای شما عزیزان آرزو داریم . در خدمت شما عزیزان هستیم با مطلب دیگر در خدمت شما هستیم . نام مطلب امروز ما ایده ی مناسب برای دیده نشدن دستشویی در پذیرایی خانه می باشد . پس در ادامه برای دریافت ایده ی مناسب برای دیده نشدن دستشویی در پذیرایی خانه با ما همراه باشید .

ایده ی مناسب برای دیده نشدن دستشویی در پذیرایی خانه

:

ایده ی مناسب برای دیده نشدن دستشویی در پذیرایی خانه

 

خیلی از خانه هایی وجود دارد که دستشویی دقیق در پذیرایی ساخته شده است و گاهی این کار خوشایند نیست در ادامه با ایده ی مناسب برای دیده نشدن دستشویی در پذیرایی خانه سایت تالاب را دنبال کنید.

 

شما می توانید کاری کنید که دید سرویس بهداشتی را به روی پذیرایی خانه ببندید تا این دو فضا را کاملا از همدیگر جدا کنید. درب دستشویی در خانه ما رو به روی پذیرایی باز می شود. زمانی که مهمان به خانه مان می آید احساس می کنم کمی معذب می شود. چطور می توانم کاری کنم که دید نداشته باشد؟

 

برای اینکه حریم خصوصی حفظ شود، بهتر است که دید به سرویس بهداشتی وجود نداشته باشد. خصوصا زمانی که رو به پذیرایی باشد. برای اینکه دید سرویس یهداشتی به اتاق نشیمن و پذیرایی را ببندید می توانید از قفسه های دکوری یا کتابخانه بین سرویس بهداشتی و پذیرایی استفاده کنید. با این روش هم می توانید لوازم دکوری را در خانه خود بیشتر کنید هم حائل برای سرویس بهداشتی.

ایده ی مناسب برای دیده نشدن دستشویی در پذیرایی خانه

قفسه دکوری برای پوشاندن دید دستشویی

 

به گزارش تالاب استفاده از پاراوان و پارتیشن هم انتخاب خوبی است. فقط به این نکته توجه داشته باشید که پاراوان و پارتیشن باید هماهنگ با سبک دکوراسیون منزل و همچنین در ترکیب رنگی مناسبی با چیدمان باشد. انواع ساده، منبت کاری شده، تک رنگ و یا با پارچه های مختلف در بازار وجود دارد که می توانید طبق سلیقه و دکوراسیون منزل خود بهترین را تهیه کنید.

 

 

نوشته ایده ی مناسب برای دیده نشدن دستشویی در پذیرایی خانه اولین بار در تالاب پدیدار شد.

از اینکه تا انتهای این پست همراه ما بودید از شما متشکریم . ما را از نظرات ارزنده خود بی بهره نگذارید و نظرات سازنده خود را درباره ایده ی مناسب برای دیده نشدن دستشویی در پذیرایی خانه برای ما ارسال نمایید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *